Vodoinstalační práce:

Provádíme realizace vnitřních rozvodů vody a kanalizace, jak pří rekonstrukcích tak i v novostavbách.

Rozvody kanalizací realizujeme ze všech dostupných materiálů ať již pro kanalizaci pro splaškové či dešťové vody z PVC KG firem Osma, Wavin, tak i pro vnitřní kanalizace pro stoupací a připojovací potrubí z materiálů PP HT, Geberit včetně materiálů se zvýšenou protihlukovou vlastností.

V rámci řešení odvodnění plochých střech provádíme dodávku a montáž podtlakového dešťového systému jako například Geberit Pluvia, Glynwed Akasisson, Wavin QS…

Rozvody vody provádíme z materiálů plastových např. PPR Hostalen, ale také Rehau, Geberit Mepla, klasické závitové potrubí pozinkované, rovněž tak z materiálů spojovaných lisováním z uhlíkové oceli, mědi, Al Pex či nerezu. Jsme vybaveni svářecím agregátem pro realizaci montáže plastových rozvodů spojovaných elektrotvarovkami až do dimenze d 800 mm.

Vodovodní rozvody provádíme v rodinných a bytových domech, průmyslových stavbách, občanských vybavenostech, včetně rozvodů požárních a hydrantových systémů a rozvodů užitkové vody.

Realizujeme rovněž instalace rozvodů tlakového vzduchu, rozvodů kyselin i o vysokých koncentracích a dodávku s montáží vodoměrů včetně jejich výměny všech velikostí včetně podružných bytových vodoměrů. Pro tyto montáže jsme držiteli oprávnění Českého metrologického institutu.

Vodoinstalační práce provádíme rovněž při rekonstrukci koupelen a výměnách stoupaček vodovodních a kanalizačních potrubí.

Samozřejmostí našich realizací jsou veškeré montáže včetně dodávky potřebných instalačních, kompletačních a koncových zařizovacích předmětů.